yatak yıkama ve Mayt Temizliği 05357940447

yatak yıkama ve mayt temizliği 05357940447 YATAKLAR VE KOLTUKLAR NEDEN YIKATMALI?
Ömrümüzün 3/1 uyuyarak geçiririz yatak ve koltuklarımızda geçirdiğimiz süre boyunca hele sıcaklarda terler vücudumuzdan kıl ve deriler dökülürler. buda yatak ve koltuklarımızda nem oluşmasına sebep olur. bu mayt, mite, akarlar dediğimiz yaratıklar insanların ve hayvanların deri döküntüsü ile beslenirler. akarların dışkılarındaki ve döktükleri sindirim enzimler buda kişilerde bağışıklık sisteminin aşırı tepki göstermesine yol açar. öksürük, astım, mevsimsel alerjik, burun tıkanıklığı, sinüslerin iltihaplanması gibi sık sık görülen komplikasyonlardır. bu gibi durumlarla karşılaşmamak için öncelikle temizlik şart.

Maalesef bir çok ev hanımı yatak, koltuk yıkama hizmeti almak yerine silmeyi tercih ederler. aslında silmek yanlış bir çözüm aksine yatak ve koltuklarınızda kirlerin sararmasına akarlar ve mayt ların gitmesine bazen kusmasına sebep olur. bu uygulanan yanlış temizlik biçimi söylediğimiz sağlık sorunlarına ön ayak olur. çözüm halıları yerleri hepa fitreye sahip elektrik süpürgesiyle temizleyin sızıntı yapmadığından emin olun. ecology works antialerjik spreyler temizlik ürünleri kullanın.

Nem alma cihazı, hava temizleme cihazı ve toz alırken okaliptüs yağı kullanmayı tercih edebilirsiniz. Mayt'lar için caydırıcı özelliğine sahiptir. yatak ,koltuk temizliği için profesyonel temizlik hizmeti almak istiyorsanız Talay garaj koltuk yıkama olarak yüksek emiş gücüne sahip ekipmanlarımızla %100 doğal ürünlerimizin bitki özlü aktif bileşenleri sayesinde yatak ve koltuklarınıza sinmiş olan mayt, lekeler, kokular anında yok olur kir ve inatçı lekeler anında temizlenir. bize ulaşmak isterseniz 05424112175 numaralı telefonumuzdan araya bilirsiniz.

İletişim

Soru ve görüşlerinizi yazın

Gönder
Hemen Ara